dr n. med. Grzegorz Nawrocki
Nasi lekarze

dr n. med.
Grzegorz Nawrocki
onkolog, chirurg, proktolog
Więcej

dr n. med.
Wojciech W. Rogowski
urolog
Więcej
dr n. med. Grzegorz Nawrocki
Dr n. med. Grzegorz Nawrocki podjął pracę w warszawskim Centrum Onkologii w 1994 roku, po 9-ciu latach działalności w obszarze chirurgii ogólnej i transplantacyjnej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Wobec 27-lat pracy w Centrum Onkologii- Instytucie w Warszawie, leczenie chorych onkologicznych stanowi podstawową działalność i główny kierunek zainteresowań dr n. med. Grzegorza Nawrockiego. Zagadnienia związane z szeroko pojętą chirurgią ogólną i proktologią uzupełniają spektrum zainteresowań jego praktyki lekarskiej.
W latach 2012-2014 dr Grzegorz Nawrocki sprawował obowiązki Pełnomocnika Dyrektora Centrum Onkologii do spraw Kliniki Onkologicznej przy Wawelskiej 15. W październiku 2018 roku objął stanowisko Kierownika nowo powstałego Siedleckiego Centrum Onkologii oraz Ordynatora tamtejszego Oddziału Chirurgii Onkologicznej. Po zorganizowaniu współpracy oddziałów chirurgii, radioterapii i chemioterapii, zapewniającej skojarzone leczenie nowotworów zgodne z aktualnymi światowymi wytycznymi, w marcu 2020 roku powrócił do macierzystej Kliniki Chirurgii Onkologicznej i Guzów Neuroendokrynnych Narodowego Instytutu Onkologii w Warszawie przy ulicy Wawelskiej 15.
Dr Grzegorz Nawrocki w swojej praktyce onkologicznej zajmuje się leczeniem przede wszystkim raka przewodu pokarmowego (raka jelita grubego- okrężnicy i odbytnicy, raka żołądka, wątroby, trzustki), raka nadnerczy, raka piersi oraz guzów neuroendokrynnych. U większości chorych leczenie chirurgiczne jest kojarzone z radioterapią i chemioterapią stosowanymi nierzadko przed zaplanowaną operacją (leczenie neoadjuwantowe). Od lat pracuje jako również jako proktolog.
dr n. med. Wojciech W. Rogowski
Dr n. med. Wojciech W. Rogowski kieruje Kliniką Urologii i Urologii Onkologicznej Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie przy ul. Wołoskiej 137. Zajmuje się profilaktyką, pełnoprofilową diagnostyką i leczeniem chorób układu moczowo-płciowego. Leczenie operacyjne raka nerki, raka prostaty, raka pęcherza moczowego, raka moczowodu, raka prącia i nowotworów jąder kojarzy często z radioterapią i chemioterapią. Dr Wojciech Rogowski uprzednio przez wiele lat kierował Oddziałem Zabiegowym Kliniki Nowotworów Układu Moczowego Instytutu Onkologii na warszawskim Ursynowie. Należy do grupy lekarzy najbardziej znanych i poważanych w polskim środowisku medycznym.