dr n. med. Grzegorz Nawrocki

Badania proktologiczne Warszawa

Założyciel Kliniki dr n. med. Grzegorz Nawrocki jest nie tylko chirurgiem-onkologiem– to również proktolog. W związku z tym przyjmujemy Pacjentów cierpiących zarówno na schorzenia proktologiczne jak i onkologiczne. Nasza działalność opiera się m.in. na profilaktyce dotyczącej zdrowego jelita grubego oraz odbytu, a także na konsultacjach, na które mogą zgłosić się Pacjenci podejrzewający u siebie choroby proktologiczne. Przyjmujemy też pacjentów skierowanych na leczenie proktologiczne, a także na wizyty związane z obserwacją po zabiegach lub po zakończeniu leczenia tak onkologicznego jak i onkologicznego.

Proktolog w Warszawie – diagnostyka i leczenie

W naszej Klinice, zlokalizowanej w Warszawie na ul. Dereniowej 2A, oferujemy Pacjentom przede wszystkim diagnostykę związaną ze schorzeniami proktologicznymi. Na miejscu wykonujemy anoskopię i rektoskopię, oglądając końcowy odcinek jelita grubego oraz odbyt z jego kanał.

Zajmujemy się także leczeniem chorób proktologicznych, w tym choroby hemoroidalnej, szczelin odbytu, wrzodów, zakrzepów brzeżnych i innych. Ze względu na to, że proktolog dr n. med. Grzegorz Nawrocki ma również specjalizację z chirurgii onkologicznej, przyjmujemy w naszej Klinice w Warszawie Pacjentów chorujących na różne choroby nowotworowe, również takie jak rak odbytu.

Proktolog, dr n. med. Grzegorz Nawrocki, przyjmuje zarówno nowych Pacjentów, którzy wymagają wykonania określonych badań proktologicznych, jak i tych z ustalonym rozpoznaniem i kompletem wymaganych badań.